קרוסלה גאים להציג את נבחרת המופעים המוסיקליים לילדים, נוער וכל המשפחה.

המופעים מאושרים על-ידי 'סל תרבות ארצי', הם נבחרו בקפידה ועומדים בסטנדרטים האמנותיים והפדגוגיים הגבוהים ביותר. המופעים במגוון סגנונות: מוסיקה קלאסית, מוסיקת עולם, ג'אז ושילוב בין מוסיקה לתיאטרון.

באתר תוכלו למצוא מידע אודות המופעים, תמונות וקטעי וידאו. נשמח כמובן לספק לכם כל מידע נוסף בהתאם לצורך.

'קרוסלה' הינה חברה לניהול אמנים אשר שמה לה למטרה לקדם תרבות איכותית בישראל. את קרוסלה מנהלות רינת אבישר וגילי אלון-ביטון, בעלות רקע מקצועי, אקדמי ואמנותי בעולם המוסיקה.

אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה או ייעוץ, בשאיפה להתאים את המופע האטרקטיווי ביותר לקהלכם.

בברכת בילוי נעים,
צוות קרוסלה.

להורדת הקטלוג בפורמט PDF
(נוח להדפסה)


המופעים

קסם המתכת
חמישיית המתכת הישראלית

קונצרט מוסבר לכל המשפחה, סיפורים חינניים והדגמות על ההיסטוריה של הכלים, מבנם והאופן בן מופק מהם הצליל. עיבודים מרעננים של מוסיקה קלאסית וקלה לחמישיית כלי נשיפה ממתכת, מבוצעים על ידי טובי הנשפנים בישראל.

לפרטים נוספים ליחצו כאן

מסע מוזיקלי להודו
שלישיית מהראגה

מסע מרתק בצליל וקצב אל נתיבי התרבות והמוזיקה ההודית העתיקה, המושכות ישראלים רבים כל כך. המוזיקה מלווה בהסברים על המבנה והחוקיות הייחודיים לה, על הכלים האותנטיים המנוגנים במופע וכן מובאים קישורים צבעוניים למיתולוגיה ההודית.

לפרטים נוספים ליחצו כאן

פרקדו - פטישים ומקלות
כלי הקשה ופסנתר מבאך ועד עולם

פרקדו מארחים את הפסנתרן עמית דולברג בתכנית ייחודית של יצירות מוכרות לצד עיבודים שנכתבו במיוחד לפרויקט זה. הפסנתר אף הוא כלי הקשה – פטישים המקישים על מיתרים. חיבור מיוחד זה בין פסנתרן מעולה לצמד נקשנים וירטואוזי מייצר מרחב יצירתי לבחינת צירופים מרתקים ולא-שגרתיים.

לפרטים נוספים ליחצו כאן

ברזיל אוהבת חליל
רביעיית מתן קליין

מוסיקה ברזילאית מתקופות שונות, בשילוב ג'אז ומוסיקת עולם. במרכז המופע המוסבר, מקצבים ברזילאיים אופייניים כגון סמבה ובוסה נובה ומוסיקה מאת מלחינים חשובים בתחום כגון אנטוניו קרלוס ג'ובים וצ'יק קוריאה. המופע מדגיש את הקשר בין מוסיקה ברזילאית למוסיקה ישראלית וחולק כבוד למוסיקאים פורצי דרך כגון מתי כספי ושם טוב לוי.

לפרטים נוספים ליחצו כאן

סיפורו של התו סול
אופרה לילדים

שעה קסומה של אופרה בעברית המיועדת לכל המשפחה. זמרות וזמרים, שחקנים, תזמורת ומקהלה בהצגה המשלבת בין אופרה, מחזמר ותיאטרון.

לפרטים נוספים ליחצו כאן

חיותה
פנטזיה מוזיקלית-תאטרלית ע"פ חנוך לוין

מופע מוסיקלי-תיאטרלי מצחיק, שנון ומוטרף - המדגיש את הפן ההומוריסטי והציני בכתיבתו של חנוך לוין, מגדולי המחזאים בישראל. מוגש בשילוב סגנונות מוסיקאליים שונים ובעריכה מיוחדת ומפתיעה, המוסיפה רובד אישי להבנת הטקסטים.

לפרטים נוספים ליחצו כאן

קופאדם
איתי טיראן ואנסמבל גרופיוס

בשלל דמויות מרהיב, אורג השחקן איתי טיראן את סיפורו של החייל שמכר את נשמתו לשטן עבור טיפים בבורסה ב-'סיפורו של חייל' מאת סטרווינסקי. בנוסף מגלם טיראן את הקוף אשר נהפך אנושי וזוכה להצלחה מעל בימות הבידור, אך זאת במחיר אבדן זהות מצמרר, ביצירה 'קופאדם' של המלחין הישראלי הצעיר מתן פורת, על פי סיפורו המופתי של פרנץ קפקא.

לפרטים נוספים ליחצו כאן